, ,

Chicco Baby Moments Sweet Perfumed Water 100m

(2 customer reviews)
Chicco

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,260 Lekë

Chicco Baby Moments Sweet Perfumed Water 100m

Aroma qetësuese siguron një ndjenjë lumturie
Jep ushqim intensiv me infuzionin e përbërësve aktivë
mbajeni fëmijën tuaj të freskët dhe të rehatshëm gjatë muajve të ngrohtë

SPECIFIKIMET
Markë Chicco
Madhësia 100ml

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Doret (verified owner)

  Super

  Doret

 2. Magdalene (verified owner)

  Good quality

  Magdalene

SHOPPING CART

close