Yll Druri Dekorativ Me Lule Dhe Boce Te Kuqe

Krahasoni

782 Lekë

Yll Druri Dekorativ Me Lule Dhe Boce Te Kuqe-1111654 J

PERSHKRIMI:

Stoli i pemës së Krishtlindjes, yll druri në ngjyrë natyrale dhe me dege jeshile.

Ngjyra: Bezhë Jeshile.

Materiali: Dru

 

SHOPPING CART

close