Pasqyre portative me drita led

Krahasoni

3,500 Lekë

Pasqyre portative me drita led

PERSHKRIMI:

✔️ Me dizajn me sensor prekjeje me një buton, i lehtë për t’u përdorur dhe ndriçimi mund të rregullohet me çelsin e sensorit me prekje.
✔️ Baza e fortë dhe e qëndrueshme mund të përdoret si një depo për bizhuteri, kozmetikë, mjete makeup ose aksesorë flokësh.
✔️ Mundësohet nga një kabllo USB (nuk përfshihet)
✔️ Dizajni rrotullues 180°, ju lejon të rregulloni në çdo pozicon për t’ju dhënë këndin e përsosur të shikimit për grimin më të mirë.
✔️ Llampat e integruara me 8 LED me errësim pa shkallë, ju japin ndriçim të barabartë, të shpërndarë, ju lejon të bëni make-up në zona të errëta ose me ndriçim të dobët.

Specifikim:
Materiali: ABS, aliazh alumini
Përmasat e pasqyrës katrore: 37 x 25cm
Përmasat e pasqyrës rrethore: 37 x 27cm

SKU: 51498526 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close