Doreza Boksi Per Femije King Sport

Krahasoni

1,300 Lekë

Doreza Boksi Per Femije King Sport

Dorezat e boksit per femije jane pajisjet me te mira per argetimin e femijes tuaj.

Mbushesi special zbut ne menyre te persosur goditjen, keshtu qe femija juaj do te jete i rehatshem dhe vete kundershtari i tij nga ana tjeter do te mbrohet nga pasojat e mundshme te goditjes.
Te prodhuara nga PVC me cilesi te larte, ato jane shume te qendrueshme.

Mbrotja maksimale e duarve te boksierit dhe kundershtarit te tij.
Pershtatje e rehatshme e dorezes ne dore.
Gjatesia e dorezes 25 cm

SKU: 11459373 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close