Zemer Dekorative Ngjyre E Bardhe Me Shkelqim Dhe Mat Per Pemen E Vitit Ri 5 Cm 6 Cope

Krahasoni

390 Lekë

Zemer Dekorative Ngjyre E Bardhe Me Shkelqim Dhe Mat Per Pemen E Vitit Ri 5 Cm 6 Cope-1170912 J

PERSHKRIMI:

Set me topa të pemës së Krishtlindjes, të bardha, të ylbertë, mat, me shkëlqim, në një paketë.

Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.

Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!

Ngjyra: E bardhë

Materiali i produktit: Plastike

Cope: 6 copë

Gjatësia x Gjerësia: 4 cm x 5 cm

SHOPPING CART

close