Topa Dekorative Te Kuqe Set 1,5 Cm 8 Cope

Krahasoni

782 Lekë

Topa Dekorative Te Kuqe Set 1,5 Cm 8 Cope-1094156 J

PERSHKRIMI:

Zbukurime të pemës së Krishtlindjes me 8 topa 1.5 cm, të kuqe, mat dhe me shkëlqim, në një paketë.

Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.

Bota e mrekullueshme e Krishtlindjeve po vjen në jetë!

Ngjyra: E kuqe

Materiali i produktit: Plastike

Cope: 4 copë

SHOPPING CART

close