Yll Dekorativ Ngjyre Shampanje Me Topa Jeshil Per Majen E Pemes 18 Cm

Krahasoni

390 Lekë

Yll Dekorativ Ngjyre Shampanje Me Topa Jeshil Per Majen E Pemes 18 Cm-1169219 J

PERSHKRIMI:

Maja e pemës së yllit të Krishtlindjes me dizajn të shpuar, në ngjyrë shampanje me shkëlqim dhe topa në ngjyrë jeshile dhe të kuqe.

Kombinojeni me zbukurime me të njëjtën ngjyrë ose të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.

Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!

Ngjyra: Shampanjë

Materiali i produktit: Metalike

SHOPPING CART

close