Yll Dekorativ I Bardhe Me Xixa 18 Cm

Krahasoni

586 Lekë

Yll Dekorativ I Bardhe Me Xixa 18 Cm-1156302 J

PERSHKRIMI:

Stoli i pemës së Krishtlindjes, yll i bardhë, dizajn i shpuar me shkëlqim.

Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.

Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!

Ngjyra: E bardhë

Materiali i produktit: Plastike

Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 18 cm x 18 cm x 6 cm

SHOPPING CART

close