Cante Shpine Laptopi Me Dalje USB

Krahasoni

2,800 Lekë

Cante Shpine Laptopi Me Dalje USB Bz

PERSHKRIMI :

Cante shpine Laptopi me dalje USB.
Me xhepa te jashtem dhe te brendshem per laptopin tuaj.
Me fishe Usb per te karikuar tabletin apo smartphoni.
Teper praktike dhe funksionale.

Materiali poliester e nje cilesie te larte. Me doreze ne pjesen e siperme dhe rripa te rehatshem me gjatesi te rregullueshme.
Mbani cdo gje te nevojshme me vete ne nje menyre mjaft praktike dhe te thjeshte.
Vend per telefonin bllokun e shenimeve portofolin kufjet apo sende te tjera te nevojshme.
Perfekte per udhetime te gjata pune por jo vetem.

SHOPPING CART

close