Garderoba me 2 Kukulla Per Femije

Krahasoni

4,500 Lekë

Garderoba me 2 Kukulla Per Femije

PERSHKRIMI:

Set bukurie për fëmijë me hije, lipgloss dhe buzëkuq.
Ato lahen lehtësisht me sapun dhe ujë, një set ideal bukurie për kontaktin e parë me kozmetikën.

SKU: 83584131 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close