Skateboard, Sareni, A009C, rrota me drita led, blu/verdhe/jeshile 68782

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,400 Lekë

Skateboard, Sareni, A009C, rrota me drita led, blu/verdhe/jeshile 68782

PERSHKRIMI:

Ky skateboard është skateboardi klasik, i përsosur për manovra ose levizje te thjeshte, sikurse po ben sërf. Ky Skateboard do t’ju çojë aty ku ju deshironi! Bazament me ngjyra, si dhe rrota transparente dhe me drita LED. Ai ka peshe te lehtë – i lehte per tu magazinuar dhe transportuar. Rrota të buta për një udhëtim të qete, kushineta speciale per te rritur shpejtesine.

  • Kapaciteti mbajtës : 25kg
  • Ngjyra : Blu/verdhe/jeshile
Skateboard

SHOPPING CART

close