-43%

Raft organizues kendore

400 Lekë 700 Lekë

Raft organizues kendore FI

PERSHKRIMI :

Organizues i kuzhinës dhe banjos

▪️ Kupa e madhe thithëse mban peshën pa gozhdë dhe pa instalim.
▪️ Drenazhimi i projektimit linear është me efikas

Specifikim:
Lloji: Organizues i rafteve
Materiali: PP
Madhësia: 10 x 7.3 x 26cm, 20.5 x 7.3 x 20cm
Ngjyrat: E bardhë, jeshile, blu, rozë
Paketa përfshin: 1 copë

SKU: 71426719 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close