Raft kuzhine 28x9xH50 cm 242605-M

1,750 Lekë

Raft kuzhine 28x9xH50 cm 242605-M

PERSHKRIMI:

Ky raft i vogël kuzhine është bërë nga mdf dhe metali dhe ka një rol dekorativ dhe funksional.

Letrat apo edhe erëzat mund të vendosen në shportën metalike.

Pjesa e mdf duket si një grirëse dhe në të janë shkruar mesazhe rreth kuzhinës.

Mund ta vendosni në mur ose si nja mini raft dekorues mbi kuzhinën tuaj.

  • Materiali : Metal/mdf
  • Ngjyra : Bezhë/e zezë
  • Gjerësia : 28 cm
  • Thellësia : 9 cm
  • Lartësia : 50 cm

 

Category: Tag:

SHOPPING CART

close