Monopatine, SSWT 2015, trupi 80-36-100cm, doreza 90-95-100 cm, rrota 20 cm blu 54018

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,660 Lekë

Monopatine, SSWT 2015, trupi 80-36-100cm, doreza 90-95-100 cm, rrota 20 cm blu 54018

PERSHKRIMI:

Me projektim perfekt dhe strukture shume rezistente. Doreza me lartesi te rregullueshme dhe rrota 20 cm. Bazamenti I vendosjes se kembeve perbehet nga material qe eliminon rreshqitjen dhe siguron shendetin e femijes.Frenimi kryhet me frenën e këmbës fikse në timonin e pasëm. Falë rrotave PU me madhësi 20, fëmija juaj është i shkathët në lëvizje. Ideal per argetimin e femijeve nga pese vjec e larte.

  • Ngjyra : Blu

SHOPPING CART

close