Mbajtese per kitar FC720

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Mbajtese per kitar FC720

PERSHKRIMI:

Mbajtese per kitar / bas elektrik dhe klasik / akustik

Lartësia: 500/800 mm
Gjerësia e bazës: 320 mm
Thellësia e bazës: 300 mm
Pesha: 1,76 kg
Ngarkesa maksimale: 10 kg

SHOPPING CART

close