Kavo lidhëse për biçikletë DUNLOP, 150 cm, 4 mm 51819

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

990 Lekë

Kavo lidhëse për biçikletë DUNLOP, 150 cm, 4 mm 51819

PERSHKRIMI:

Ky bllokues i frenave në disk pengon rrotat dhe mbron motorrin ose mjetin tuaj. Kyçi është i pajisur me një kavo elastike, e cila është e bashkëngjitur me dorezën. Kjo parandalon që një motorr të niset me bllokimin në timon me të cilin mund të dëmtohet.

  • Materiali : Celik
  • Gjatësia : 150 cm
Kavo lidhese per biciklete

SHOPPING CART

close