,

Drita Dekortive LED

Krahasoni

2,300 Lekë

Drita Dekortive LED

 

Pershkrimi

Drite ngjyre e verdhe e ngrohte.
Gjatesia : 50 m , 240 drita LED
Tensioni: 220 V
Punojne me energji elektrike.
Perdoren per dekorimin e pemes se Krishtlindjeve, per dekorimin e ambjenteve te jashtme dhe te brendshme ne raste festash, dasmash,etj.
Keto drita dekorative jane te vendosura ne formen e vargut qe ndizen me modalitete te ndryshme si: ndezje si fishekzjarre, me pulsim, ulje intesiteti, etj.
Dritat jane fleksibel dhe rezistente ndaj ujit.

SKU: 68757381 Categories: , Tags: ,

SHOPPING CART

close