Cante per instrumente BAG610PN

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Cante per shkopinj Daulle BAG610PN

PERSHKRIMI:

Çantë najloni 90D

Perberje e but me densitet të lartë 10 mm, për shkopinj.

Dorezat: Doreza e rripit Velcro të forcuar.

Rrip i shpatullave i lëvizshëm, i rregullueshëm dhe i perbere me rrathë metalikë.

Aksesorë: Xhep i gjerë përpara me zinxhir metalik

SHOPPING CART

close