Bodysuit Calvin Klein per mosha 3-6m. Material pambuk, i plote dhe i ngrohte

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

1,800 Lekë

Out of stock

SKU: 14419352 Category: Tags: , , ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Rene (verified owner)

  The product is firmly packed

  Rene

 2. Ava (verified owner)

  Good quality

  Ava

SHOPPING CART

close