Bllokues rrote biçiklete me celës, Dunlop 51818

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,310 Lekë

Bllokues rrote biçiklete me celës, Dunlop 51818

PERSHKRIMI:

Ky bllokues konsiston në bllokimin e rrotës së pasme, ku rrota nuk mund të rrotullohet. Ky variant është shumë popullor për qytetin. Eshte e ndertuar nga nje cilindrik me mbrojtje kundër shpimit dhe sharrimit.

  • Materiali : Celik
SKU: 34364754 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close