fbpx

Blender Dore Imetec HB4 Dolcevita

3,990 Lekë

Blender Dore Imetec HB4 Dolcevita

PERSHKRIMI:

Blenderi i dores per te kursyer sa me shume kohe gjate gatimit te ushqimeve tuaja te preferuara.

Pajisje shume komode dhe e lehte per tu punuar .

Gjate perdorimit, e vetmja gje qe duhet te beni eshte qe te vendosni blenderin ne nje ene ku eshte ushqimi qe doni te perpunoni.

Blenderi i dores per te kursyer sa me shume kohe gjate gatimit te ushqimeve tuaja te preferuara.

Pajisje shume komode dhe e lehte per tu punuar .

Gjate perdorimit, e vetmja gje qe duhet te beni eshte qe te vendosni blenderin ne nje ene ku eshte ushqimi qe doni te perpunoni.

Marka : Imetec.

Modeli: HB4 Dolcevita.

Fuqia: 450 W.

Nivelet e fuqise: 1.

 

SKU: 37582461 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close