Bateri Toshiba AA ( 4 Cope )

280 Lekë

Bateri Toshiba AA ( 4 Cope )

PERSHKRIMI :

Bateri jo e rikarikueshme.

Bateritë e zinkut të karbonit.

Kapacitet i lartë dhe jetë e gjatë shërbimi.

Qëndrueshmëri ekonomike dhe superiore.

Tensioni: 1.5v.

Aplikimet: telekomandë, kalkulator, organizator, pajisje kompjuterike, lodra,

kamera, çakmakë, pajisje komunikimi.

0% merkur i shtuar.

100% origjinale

SKU: 77474874 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close