Aparature Dj Pioneer XDJ-XZ

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Aparature  DJ Pioneer XDJ-XZ

PERSHKRIMI:

XDJ-XZ është një sistem profesional gjithçka në një DJ që është perfekt për ngjarje, një bar apo klub, ose studion tuaj private. 
Kudo që ta merrni, XDJ-XZ ju jep të gjitha tiparet që ju duhen për të kryer punën.
Ky sistem me 4 kanale përmban një plan urbanistik profesional - kështu që do të ndiheni saktësisht sikur po përdorni konfigurimin standard të klubit tonë NXS2. 
Falë mbështetjes fleksibile të medias, ju mund të zgjidhni nga një larmi mënyrash për të kryer. 
Gjallëroni setet tuaja me 14 Beat FX profesionale dhe 6 Sound Color FX dhe aktivizoni veçori specifike të softuerit duke përdorur 16 Pads me ngjyra të performancës. 
Tingulli superior i gatshëm për klube dhe një mori karakteristikash të përparuara janë në majë të gishtave tuaj në çdo kohë me njësinë e vetme të ndërtuar fort.

Plays

 • AAC
 • MP3
 • WAV
 • AIFF
 • FLAC

USB record

Yes

USB Storage Support

 • FAT
 • FAT32
 • HFS+

MIDI Control

Yes

ProDJ Link

Yes

Auto Standby

Yes

Compatible DJ Software

 • Unlocks Serato DJ Pro
 • rekordbox

DVS Control

 • Serato DVS (Paid upgrade)
 • rekordbox (Core plan or above)

What’s in the box

 • XDJ-XZ
 • Power cord
 • USB cable
 • Operating Instructions (Quick start guide)
 • Software license notice

Specifications

Width

34.57 in

Height

4.66 in

Depth

18.35 in

Weight

28.66 lb

Frequency Range

20 – 20000 Hz

Signal-to-Noise Ratio

111dB (USB)

Performance Control

Channels

4

Deck Control

2 (USB storage device) / 4 (DJ Software control)

Jog Wheel

206 mm

Sound Color FX

 • Space
 • Dub Echo
 • Sweep
 • Noise
 • Crush
 • Filter

Beat FX

 • Delay
 • Echo
 • Filter
 • Flanger
 • Helix
 • Phaser
 • Ping Pong
 • Pitch
 • Slip Roll
 • Spiral
 • Reverb
 • Roll
 • Trans
 • Vinyl Brake

Terminals

Inputs

 • 2 LINE (RCA)
 • 2 PHONO (RCA)
 • 1 AUX (RCA)
 • 2 MIC (XLR & 1/4 inch TRS Jack)

LAN

3 (100Base TX)

USB

 • 2 USB A ports
 • 1 USB B port

Outputs

 • 2 MASTER (XLR, RCA)
 • 1 BOOTH (1/4 inch TRS Jack)
 • 2 PHONES (1/4-inch stereo jack, 3.5-mm stereo mini-jack)
 • 1 SEND (1/4 inch TRS Jack)

 

* The specifications and design of this product are subject to change without notice.
 

SHOPPING CART

close