Tub uji Wc & bide i shkurter 24110

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

490 Lekë

Tub uji Wc & bide i shkurter 24110

PERSHKRIMI:

Tubi i ujit ”Dost” është elementi kryesor I cili realizon qarkullimin e ujit nga furnizuesi në paisje(WC&bide).Materiali përbërës I tubit është plastkë e cili ka qëndrueshmëri te lartë dhe është rezistent ndaj ndryshkjes.Gjatësia e tubit është 15 cm.Tubi ”Dost” ka një sistemi instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht

 • Lloji artikullit : Tub uji
 • Marka : Dost
 • Materiali : Plastikë
 • Gjatesia (cm) : 15
 • Tipi : Për WC & Bide
 • Ngjyra : E bardhë
 • Dalja : 3/8”
 • Numri i Modelit : 04.03.00.00

SHOPPING CART

close