-23%
, ,

Grirëse Imetec, me kapacitet 0.4Lt, thika prej celiku fuqia 350 W 801405

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,990 Lekë 6,500 Lekë

Grirëse Imetec, me kapacitet 0.4Lt, thika prej celiku fuqia 350 W 801405

Grirësja e perimeve është një pajisje mjaft e domosdoshme për çdo familje. Kursen kohë dhe rrit larminë e kuzhinës tuaj.

chopper imetec with 04lt capacity steel knives power 350 w 1 chopper imetec with 04lt capacity steel knives power 350 w 2 chopper imetec with 04lt capacity steel knives power 350 w

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Grirëse Imetec, me kapacitet 0.4Lt, thika prej celiku fuqia 350 W 801405”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close