Nutriblender FUEGO WBL-005H, 1000W

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

8,500 Lekë

Nutriblender FUEGO WBL-005H, 1000W, xham, numri i aksesorëve 2, (gri- i zi).

A e dini se ju nuk mund të merrni të gjitha vlerat ushqimore të ushqimeve që ju konsumoni vetëm duke u përtypur? Por, ne kemi një lajm të mrekullueshëm – frutat, perimet, farat dhe arrat mund të bluhen dhe grimcohen deri në formën e tyre më të tretshme përpara se të konsumohen dhe sistemi tretës do të përthithë elementët më të mirë ushqyes të tyre. Fatmirësisht tani ju mund të merrni shpërbërësin ushqimor Nutribullet!

SKU: 58594321 Category: Tags: , ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Fantine (verified owner)

  Super

  Fantine

 2. Harper (verified owner)

  Good service

  Harper

SHOPPING CART

close