Ibrik FUEGO T-807, 1850-2200W, 1.7 Lt 82615

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

2,506 Lekë

Ibrik FUEGO T-807, 1850-2200W, 1.7 Lt 82615

PERSHKRIMI:

Ngohës uji praktik dhe shumë fuksional. Me një konsum mjaft të ulët të energjisë elektrike ky ngrohës uji ka një rendiment mjaft të lartë duke e ngrohur ujin në temperatura mjaft të larta për një kohë mjaft të shkurtër.

  • Tipi : Ngohës uji
  • Fuqia : 1850-2200 W
  • Tensioni : 230 V
  • Kapaciteti : 1.7 Lt
  • Ngjyra : E bardhë
SKU: 86418861 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close