Ngrohës uji RUSSELL HOBBS COMPACT FLAME, 1 Lt , 230V, 2200W 84638

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

8,750 Lekë

Ngrohës uji RUSSELL HOBBS COMPACT FLAME, 1 Lt , 230V, 2200W 84638

PERSHKRIMI:

Ngohës uji praktik dhe shumë fuksional. Me një konsum mjaft të ulët të energjisë elektrike ky ngrohës uji ka një rendiment mjaft të lartë duke e ngrohur ujin në temperatura mjaft të larta për një kohë mjaft të shkurtër.

 • Tipi : Ibrik elektrik
 • Fuqia : 2200 W
 • Tensioni : 220-240V
 • Ngjyra : E kuqe
 • Kapaciteti : 1 lt
 • Materiali : Matal / plastik
SKU: 26744684 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close