-9%
, ,

Blender FUEGO WHB-12, 350W 800064

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,990 Lekë 3,300 Lekë

Blender FUEGO WHB-12, 350W 800064

Blender FUEGO WHB-12, 350W, 2 nivele shpejtësie, tehe çeliku, plastik, aksesorë- 1 enë.

Grirësja e perimeve FUEGO është një aksesor që nuk duhet të mungojë në ambientin tuaj të gatimit. Është shumë fuksional dhe i thjeshtë në përdorim.

blender fuego whb 12 350w 2 level speed inox knife material plastic 1 acesories 2 blender fuego whb 12 350w 2 level speed inox knife material plastic 1 acesories 1 blender fuego whb 12 350w 2 level speed inox knife material plastic 1 acesories

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Blender FUEGO WHB-12, 350W 800064”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close