, , ,

Ore dhe Llampe nate me Bluetooth dhe Boks Suporton Bluetooth dhe Karte memorje Kontroll me prekje Drite LED

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

3,150 Lekë

Drita shumengjyreshe

Llampa ka tre nivele per ndricimin, ne menyre qe ju te beni nje gjume sa me te rehatshem. Kur e mbani shtypur per dy sekonda, llampa do e ndryshoje ndrimin sipas ambientit dhe drita do jete shumengjyreshe.

Dy menyra lidhje

Ju mund te zgjidhni ta lidhni me Bluetooth ose me fishe me smarphonin tuaj. Distanca e lidhjes me Bluetooth eshte deri ne 10 metra.

Ekran LED

Me ane te ekranit me rezolucion te larte, ju do te mund ta shikoni oren ne cdo moment te dites.

I thjeshte per t’u mbajtur

Pjesa e poshtme e llampes ka nje mbajtese e cila mund te paloset. Ju mund ta merrni ate me vete kudo qe shkoni.

Specifika:

Materiali: Plastike PVC

Ngjyra e drites: Shumengjyreshe

Fuqia dalese: 3W

Distanca e lidhjes me Bluetooth: 10m

Koha e karikimit: 2-3 ore

Koha e punes: 6 ore

Kapaciteti i baterise: 1200mAh

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Alice (verified owner)

  Good service

  Alice

 2. Elizaveta (verified owner)

  Very fast delivery

  Elizaveta

SHOPPING CART

close