-5%
,

Mikser TEFAL

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni
Availability:

Out of stock

9,400 Lekë 9,900 Lekë

Out of stock

Mikseri TEFAL është një zgjedhje inteligjente për përdorimin e përditshëm. Punon me energjinë e rrjetit, gjë e cila e bën më efikas përdorimin e tij. Është shumë fuksional dhe i thjeshtë në përdorim.

SKU: 57356512 Categories: , Tags: ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Madeline (verified owner)

  The product is firmly packed

  Madeline

 2. John (verified owner)

  Good quality

  John

SHOPPING CART

close