-18%

Mikser Delimano Joy 800577

(2 customer reviews)
Delimano

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

6,990 Lekë 8,500 Lekë

Mikser Delimano Joy, 5 nivele shpejtësie, 250-300W, 4Lt, thika inoksi.800577

Deliman Joy Mixer eshte nje zgjedhje inteligjente per perdorimin e perditshem,punon me energjine e rrjetit. gje qe qe e ben me efikas perdorimin e tij,eshte shume fuksional dhe I thjeshte ne perdorim.

SKU: 43186497 Category: Tags: , ,

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Elira (verified owner)

  Good service

  Elira

 2. Agneth (verified owner)

  The product is firmly packed

  Agneth

SHOPPING CART

close