Peshore kuzhine DELIMANO ASTORIA, 1.5 kg, 2xAAA 88739

Delimano

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni
Availability:

Out of stock

5,586 Lekë

Out of stock

Peshore kuzhine DELIMANO ASTORIA, 1.5 kg, 2xAAA 88739

PERSHKRIMI:

Peshorja DELIMANO ASTORIA është ideale për në kuzhinë. Me funksion automatik on/off. Ajo ka një tas çeliku i cili mund të lahet edhe në lavastovilje. Ky tas gjithashtu mund të përdoret edhe si ibrik apo si tas ku ju mund të përzieni brumin. Gjithashtu është e përshtatshme edhe për vajin, qumështin, ujin dhe miellin. Punon me bateri 2 x AAA (1.5w) të cilat nuk janë të përfshira.

  • Tipi : Peshore kuzhine
SKU: 83271922 Category: Tags: , ,
Marka

Delimano

SHOPPING CART

close