,

Ndricues tavoline E14 1X40W, 230 V, 18×26 cm, Qeramik/plastike, ngjyre e kafe

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,750 Lekë

Ndriçuesi i tavolinës do të ishte një zgjedhje e përsosur për ti shndërruar hapsirat tuaja të brendëshme të banimit, të bareve apo restoranteve në hapsira mikpritëse dhe plot stil. Ky ndriçues tavoline i stilit bashkëkohor ju jep mundësi të pafundme kombinimi.

SKU: 44721152 Categories: , Tag:

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Julian (verified owner)

  Very fast delivery

  Julian

 2. Biljana (verified owner)

  Good quality

  Biljana

SHOPPING CART

close