-12%
,

Grirëse perimesh BL3, 200W 46035

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

4,290 Lekë 4,900 Lekë

Grirëse perimesh BL3, 200W 46035

Grirësja e perimeve është një pajisje mjaft e domosdoshme për çdo familje. Kursen kohë dhe rrit larminë e kuzhinës tuaj.

SKU: 33223946 Categories: , Tags: ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Elena (verified owner)

  Super

  Elena

 2. Eudora (verified owner)

  Good service

  Eudora

SHOPPING CART

close