Grirëse Mishi Joy, 1800W, 3 koka të ndryshme për grirje, 0.8 kg mish në 1 minutë 88661

Delimano

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

12,950 Lekë

Grirëse Mishi Joy, 1800W, 3 koka të ndryshme për grirje, 0.8 kg mish në 1 minutë 88661

PERSHKRIMI:

Të gjithë ata që pëlqejnë shumë mishin e kanë menduar – dhe tani ju mundeni, sepse me grirësen e mishit Delimano ju mund të pregatisni salçiçet sipas dëshirës tuaj dhe për më tepër në shtëpi.Griresja e mishit Delimano ka 3 aksesore me ate te se cilave ju mund te percaktoni trashesine e grirjes se mishit (te holle, mesatare dhe te trashe) per te pregatitur shumellojshmeri specilatetesh me baze mishi.

 • Tipi : Grirëse Mishi
 • Marka : Delimano
 • Masa : 33,9 x 18 x 42,1 cm
 • Ngjyra : E Bardhe
 • Fuqia : 1800 W
 • Tensioni : 220-240 V
 • Pesha : 3.7 kg
SKU: 86191193 Category: Tags: , ,
Marka

Delimano

SHOPPING CART

close