Zjerës uji, Dunlop, 2200 W, 1.7 Lt, 230 V, 21.3×13.8×21.3 cm 800806

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

3,486 Lekë

Zjerës uji, Dunlop, 2200 W, 1.7 Lt, 230 V, 21.3×13.8×21.3 cm 800806

PERSHKRIMI:

Ngohës uji praktik dhe shumë fuksional. Me një konsum mjaft të ulët të energjisë elektrike ky ngrohës uji ka një rendiment mjaft të lartë duke e ngrohur ujin në temperatura mjaft të larta për një kohë mjaft të shkurter.

 • Tipi : Zjerës uji
 • Tensioni : 230 V
 • Fuqia : 2200W
 • Kapaciteti i depozitës : 1.7 Lt
 • Pesha : 840 g
 • Përmasat : 21.3×13.8×21.3 cm
 • Ngjyra : E zezë
SKU: 71819781 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close