-15%
,

Blender FUEGO WHB-611, 800W

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

6,400 Lekë 7,500 Lekë

Blender FUEGO WHB-611, 800W, 2 nivele shpejtësie, 1.5 Lt, 220-240V.

Grirësja e perimeve FUEGO është një aksesor që nuk duhet të mungojë në ambientin tuaj të gatimit. Është shumë fuksional dhe i thjeshtë në përdorim.

SKU: 53169839 Categories: , Tags: , , ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Aubrey (verified owner)

  Super

  Aubrey

 2. Elpidha (verified owner)

  Good quality

  Elpidha

SHOPPING CART

close