Ngrohës uji elektrik FUEGO T- 907A, 1850- 2200W, 1.7 Lt 82651

Fuego

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

4,186 Lekë

Ngrohës uji elektrik FUEGO T- 907A, 1850- 2200W, 1.7 Lt 82651

PERSHKRIMI:

Ngohës uji praktik dhe shumë fuksional. Me një konsum mjaft të ulët të energjisë elektrike, ky ngrohës uji ka një rendiment mjaft të lartë duke e ngrohur ujin në temperatura mjaft të larta për një kohë mjaft të shkurtër.

  • Tipi : Ngrohës uji
  • Tensioni : 220-240 V
  • Fuqia : 1850-2200 W
  • Kapaciteti : 1.7 L
  • Gjatësia e kabllit : 1 m
SKU: 25353522 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close