Tenxhere Elektrike Delimano Stone Expert, 1200 W, 2.6 lt, 24 cm, 190º C, 5 nivele temperature 88738

Delimano

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

9,786 Lekë

Tenxhere Elektrike Delimano Stone Expert, 1200 W, 2.6 lt, 24 cm, 190º C, 5 nivele temperature 88738

PERSHKRIMI:

Tenxherja elektrike ju mundëson që të përgatisni të gjithë ushqimet e preferuara në vetëm një hedhje të vajit, i cili e bën gatimin në tërësi më të shëndetshëm. Ju dhe familja do të jeni në gjëndje të kënaqeni në kuzhinën tuaj, pa pasur nevojë të shqetësoheni në lidhje me kaloritë.

 • Marka : Delimano
 • Tipi : Tenxhere Elektrike
 • Fuqia : 1200W
 • Kapaciteti ushqimit : 2.6lt
 • Temperatura : 190°C
 • Programe larje : 5
Marka

Delimano

SHOPPING CART

close