Toner Hidratues Per Fytyren

1,624 Lekë

Toner Hidratues Per Fytyren G-C

PËRSHKRIMI

Përfitoni një lëkurë të shëndetshme dhe të pastër me Tonerin hidratues për fytyrën nga CAFEMIMI Toneri pastron butësisht dhe mbron lëkurën nga thatësia.

Acidi hialuronik është përbërësi më efektiv hidratues, ruan lagështinë në lëkurë gjatë gjithë ditës, përmirëson qëndrueshmërinë dhe elasticitetin.

Ekstrakti i ananasit i jep lëkurës lagështi shtesë, i jep një pamje të shëndetshme dhe të pastër.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Pas pastrimit, aplikoni tonerin me një pëlhurë pambuku në lëkurën e pastër dhe thajeni plotësisht fytyrën, qafën dhe dekoltenë.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Nuk kërkon shpëlarje me ujë.

Ndërprisni përdorimin nëse ndodh acarim.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract , Sodium Hyaluronate (Hyaluronic Acid), Perfume, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal

SHOPPING CART

close