, ,

CARBO DETOX WHITE CARBON-Maske PEEL OFF pastruese per fytyren 2 x 5 g

(2 customer reviews)
Bielenda

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

199 Lekë

CARBO DETOX WHITE CARBON-Maske PEEL OFF pastruese per fytyren 2 x 5 g

Formula novatore e karbonit të bardhë e bazuar në kombinimin  laboratorik të karbonit aktiv, pluhur diamanti dhe argjile të bardhë pastron me shpejtësi dhe në mënyrë efektive lëkurën nga toksinat, ngushton poret e lëkurës, parandalon formimin e puçrrave.

Cilësia e xhelit të maskës thahet shpejt në lëkurë dhe krijon shtresë hidro-plastike që përshtatet në mënyrë të përkryer me formën e fytyrës.

Falë efektit PEEL-OFF, lëkura pastrohet thellësisht dhe poret janë më pak të dukshme. Maska thith sebumin e tepërt dhe heq qelizat e vdekura të lëkurës, përmirëson gjendjen e lëkurës dhe hidratimin.

REZULTATI
Lëkurë e pastër, e freskët, e lëmuar dhe e përkryer mat. Poret e shtrënguara dhe më pak të dukshme, ulin njollat ​​e lëkurës.

Aplikimi:
Vendosni maskën në lëkurë të pastër në fytyrë. Shmangni zonën e syve dhe gojës. Lëreni për 20 minuta ose derisa të thahet plotësisht. Hiqeni në një copë. Shpëlajni çdo mbetje me ujë të ngrohtë. Përdorni 2 herë në javë. I përshtatshëm për të gjitha moshat.

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Evelyn (verified owner)

  Good quality

  Evelyn

 2. Borak (verified owner)

  Good service

  Borak

SHOPPING CART

close