, ,

GREEN TEA -krem fytyre per diten 50 ml

(2 customer reviews)
Bielenda

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

820 Lekë

GREEN TEA -krem fytyre per diten 50 ml

Pasurimi i kremit me një kombinim jashtëzakonisht efektiv të vitaminës C, ekstraktit të çajit jeshil dhe biopolimerit krijon komplekset ANTI-OX dhe ANTI-NDOTJE, të cilat formojnë një mburojë specifike kundër ndotjes së ajrit dhe efekteve të pafavorshme mjedisore. Kremi zvogëlon ndjeshëm depërtimin e pluhurit PM 2,5 në epidermë dhe kufizon efektin e tyre shkatërrues. Kjo ndihmon në mbajtjen e lëkurës në gjendje të mirë, ngadalëson procesin e plakjes në të dhe e bën atë më të fortë.
Sherben për kujdesin e lëkurës së përzier dhe  të prirur për shkëlqim.

Përdorimi:
Vendoseni kremin në mëngjes në fytyrë të pastër, qafë dhe dekolte.

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Aleah (verified owner)

  The product is firmly packed

  Aleah

 2. Lindita (verified owner)

  Good service

  Lindita

SHOPPING CART

close