, , ,

Clean Skin Expect -Pastrues i specializuar per makiazhin e syve dhe qerpikeve extesion 150 ml

(2 customer reviews)
Bielenda
Krahasoni

461 Lekë

Clean Skin Expect -Pastrues i specializuar per makiazhin e syve dhe qerpikeve  extecion 150 ml.

Teknologji aktive mikro-flluskë i sigurt për përdorim

Produkti është pa erë dhe i sigurt për sytë e ndjeshëm.

Eshtë e sigurt për grimin e përhershëm dhe mbajtësit e lenteve të kontaktit.

Veprimi:

Ujë i specializuar micellar, i sigurt për përdorim me zgjatje të qerpikëve . Në mënyrë efektive heq përbërjen. Formula pa vaj nuk tret tretësin, duke e bërë të sigurt për qerpikët natyralë dhe extecion.

Efikasiteti i lartë i pastrimit rezulton nga përdorimi i Micelles, të cilat kapin dhe heqin në mënyrë të përsosur përbërjen dhe papastërtitë. Acidi hialuronik hidraton lëkurën e hollë dhe delikate rreth syve. Allantoina qetëson dhe lehtëson acarimin.

Përdorimi:

Lagni një cope pambuku.Vendoseni ne sy dhe lereni per disa sekonda. Pastroni lehtesisht zonen e syve .Lereni ashtu mos e lani.

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

  1. Eva (verified owner)

    The product is firmly packed

    Eva

  2. Evdhoksi (verified owner)

    The product is firmly packed

    Evdhoksi

SHOPPING CART

close