, ,

Plasmon Biskote 120g

(2 customer reviews)
Plasmon

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

182 Lekë

Plasmon Biskote 120g

Receta ekskluzive e Biskotave Plasmonike, me kalcium, hekur dhe vitamina të zgjedhura, është krijuar me kujdes për të shoqëruar foshnjën tuaj gjatë rritjes, e rekomanduar nga muaji i 6-të.

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Benedeta (verified owner)

  Good quality

  Benedeta

 2. Alda (verified owner)

  Very fast delivery

  Alda

SHOPPING CART

close