, ,

Qumesht Plasmon LenilAC 1 400G

(2 customer reviews)
Plasmon

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

3,066 Lekë

Qumesht Plasmon LenilAC 1 400G

Plasmon LenilAC1 Qumësht pluhur.
LenilAC 1 është një ushqim i destinuar për qëllime të veçanta mjekësore, që përdoret në rast të problemeve të vogla gastrointestinale si dhimbje barku dhe distension abdominal.

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Lucas (verified owner)

  The product is firmly packed

  Lucas

 2. Saveria (verified owner)

  Good service

  Saveria

SHOPPING CART

close