, ,

HYDRA CARE maskë PEEL OFF hidratues per fytyren me Kokos & Aloe 2 x 5 g

(2 customer reviews)
Bielenda

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

159 Lekë

HYDRA CARE maskë PEEL OFF hidratues per fytyren me Kokos & Aloe 2 x 5 g

Maska e fytyrës Bielenda Hydra Care Coconut & Aloe do të hidratojë ,ndricojë dhe do te ushqejë  lëkurën tuaj.

Lëkura hidratohet thellë dhe ushqehet intensivisht.

Përdorimi:
Vendosni maskën  në  fytyrë të pastruar, duke shmangur zonën e syve. Lëreni të veprojë për disa minura. Pastaj hiqni maskën me kujdes. Maska përdoret  ditën dhe natën.

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Karla (verified owner)

  Super

  Karla

 2. Sophia (verified owner)

  The product is firmly packed

  Sophia

SHOPPING CART

close