, ,

MANUKA HONEY NUTRI ELIXIR maske fytyre per pastrimin dhe rigjenerimin e lekures se thate e te ndjeshme 8g

(2 customer reviews)
Bielenda

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

129 Lekë

MANUKA HONEY NUTRI ELIXIR maske fytyre per pastrimin dhe rigjenerimin e lekures se thate e te ndjeshme 8g

Maskë ushqyese dhe hidratuese me strukturë të pasur përmirëson në mënyrë efektive cilësinë e lëkurës së thatë dhe të ndjeshme delikate dhe kërkuese. Formula e jashtëzakonshme e produktit e bazuar në MANUKA HONEY unike hidraton në mënyrë optimale lëkurën e thatë, të dehidratuar, duke rritur rigjenerimin dhe ushqimin e saj. Maska përmirëson dukshëm pamjen dhe gjendjen e përgjithshme të lëkurës. Zgjat dhe zbut epidermën, eliminon tensionin e pakëndshëm dhe djegien e lëkurës, duke e bërë atë të butë dhe të lëmuar. Përmirëson ngjyrën, e bën fytyrën me shkëlqim të ndritshme.

Përmban përbërës aktivë mjaft efektivë: MANUKA HONEY: mjaltë unik nga Zelanda e Re, sistemi eko më i pastër në botë. Përmban vitamina, minerale dhe acide organike, ka veti të forta anti oksiduese, ushqyese dhe hidratuese. Lëmon dhe zbut lëkurën, rrit rigjenerimin e saj. Përmirëson tonin e lëkurës, qetëson skuqjen dhe acarimin. ROYAL JELLY: përmban sasi jashtëzakonisht të lartë të përbërësve ushqyes të lëkurës, vitaminave B dhe vitaminës C, falë të cilave përmirëson gjendjen dhe cilësinë e lëkurës, zvogëlon ndjeshmërinë e saj ndaj faktorëve të jashtëm. Mban ujë në epidermë, lehtëson dhe qetëson lëkurën.

Perdorimi:
Vendosni maskën në fytyrën, qafën dhe dekoltenë e pastruar duke shmangur zonën e syve. Lëreni derisa të absorbohet. Hiqni çdo tepricë me një sfungjer pambuku.

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Kalipso (verified owner)

  Very fast delivery

  Kalipso

 2. Albertine (verified owner)

  Super

  Albertine

SHOPPING CART

close