, ,

CLOUD MASK.Maske hidratruese me arome bubble dhe mango 6g

(2 customer reviews)
Bielenda

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

269 Lekë

CLOUD MASK.Maske hidratruese me arome mango 6g.

 Maska ​​me flluska MANGO BALANGO do t’ju çojë në botën e një feste me fruta, ku kujdesi dhe  kenaqesia janë një dyshe e mirë-koordinuar. Ndiheni sikur të ishit në një pushim të lumtur dhe përkëdhelni lëkurën tuaj me një maskë hidratuese, e cila ju dhuron kenaqësi dhe masazh.

Përmirësoni hidratimin e epidermës tuaj dhe shërbejini lëkurës suaj një koktej freskues dhe hidratues me ekstrakt mango, papaja dhe trehalozë. Falë përbërjeve që ndalojnë migrimin e ujit nga epiderma, vitaminat dhe mineralet, lëkura do të rifitojë komoditetin, shkëlqimin, butësinë dhe pamjen e bukur.

Vendoseni maskën në mënyrë të barabartë në lëkurë të pastër dhe të thatë dhe lëreni. Pas disa çastesh, maska ​​do të fillojë të shkumëzohet dhe të rritet vetë. Kur shkuma të ndalojë të rritet, masazhoni përgatitjen në lëkurë dhe lini atë për një moment për të forcuar efektin, dhe më pas shpëlajeni fytyrën tërësisht me ujë të vakët.

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Tereza (verified owner)

  Super

  Tereza

 2. Matilda (verified owner)

  Super

  Matilda

SHOPPING CART

close