, ,

Carbo Detox Peel Off -maske me qymyr druri 2x6g

(2 customer reviews)
Bielenda

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

129 Lekë

Bielenda Carbo Detox Peel Off Mask me qymyr druri me efekt të fortë detoksifikues menjëherë përmirëson gjendjen e lëkurës së kombinuar dhe me vaj.

Formula inovative, e bazuar në karbon natyror të aktivizuar, pastron lëkurën nga toksinat, forcon poret dhe parandalon njollat ​​shpejt dhe me efikasitet.

Qëndrueshmëria e xhelit të maskës thahet shpejt në lëkurë dhe krijon shtresë hidroplastike që përshtatet në mënyrë të përkryer me formën e fytyrës.
Falë efektit PEEL-OFF lëkura pastrohet thellësisht dhe poret janë më pak të dukshme.

Përdorimi:
Vendosni maskën në lëkurë të pastër në fytyrë. Shmangni zonën e syve dhe gojës. Lëreni për 20 minuta ose derisa të thahet plotësisht. Hiqeni me një copë. Shpëlajni çdo mbetje me ujë të ngrohtë. Përdoreni 2 herë në javë. I përshtatshëm për të gjitha moshat.

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Hristina (verified owner)

  Good quality

  Hristina

 2. Jayla (verified owner)

  The product is firmly packed

  Jayla

SHOPPING CART

close